banner116

Başkan Ataç ve Ayşe Ünlüce EOSB'yi ziyaret etti

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Av. Ayşe Ünlüce ile birlikte Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB)Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti.

Başkan Ataç ve Ayşe Ünlüce EOSB'yi ziyaret etti
banner115

 Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, İbrahim Arslan, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ayşe Ünlüce ve CHP İl Başkanı Talat Yalaz ile birlikte Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nadir Küpeli ve yönetimini ziyaret etti.

 Ziyarette Küpeli, ESOB olarak yaptıkları çalışmaları anlatarak sanayicilerin talep ve beklentilerini anlattı. Başkan Ataç da misafirperverlikleri için Küpeli ve yönetimine teşekkür ederek “Bir süredir birlikte yaptığımız projeler var. Bunlardan en önemlisi de özel bireylerimizin istihdama katılmaları amacıyla yaptığımız montaj atölyesi.  EOSB Müdürlüğü’nün ayrıca diğer çalışmalarını da yakından izliyoruz. Sosyalleşmenin, eğitimin de içinde olduğu çok önemli çalışmalar yapıyorlar. Kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ayşe Ünlüce de şehrimize katma değer üreten sanayicilerin sorunlarını çok iyi bildiklerini, seçildiği günden itibaren bu sorunların çözümleri için gayret göstereceğini ve uyum içerisinde çalışacaklarını vurguladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30