Cıvıl cıvıl şenlik vardı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gerçekleştirilen Çocuk Şenliği, belli aralıklarla yağan yağmura rağmen gün boyu büyük bir coşku ve katılım ile gerçekleştirildi.

Cıvıl cıvıl şenlik vardı
banner127

Halk oyunları, ritim, zumba, jimnastik gibi alanlarda çocukların sahne performanslarının yanı sıra oyunlar, yarışmalar ve atölyelerle çocuklar unutamayacakları bir gün yaşadı. Masal Şatosu’nun kenarında kurulan onlarca stantta gönüllerince eğlenen çocuklar, en büyük bayramlarını büyük bir coşkuyla kutladı. 
Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ve bu yıl 6.sı gerçekleştirilen Çocuk Şenliğinde, çocuklar ve aileleri onlarca değişik etkinlikte oldukça mutlu dakikalar geçirdiler. Düzenlenen atölyelerde çocuklar ve aileleri doyasıya eğlendikleri bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadılar. Masal Şatosu manzarasında kurulan stant ve oyun sahalarında etkinliklere katılan çocuklar gün boyunca yeşilin içinde gönüllerince eğlendiler.
Büyükşehir Belediyesi birimlerinin yanı sıra Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Aktif Felsefe, Türk Hava Kurumu, AKUT, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Eskişehir Kent Konseyi, Atatürkçü Düşünce Derneği, Sığınmacı ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği, İnsan Kaynağını Geliştirme Vakfı, AHBAP Topluluğu, Kiraz Ağacı Eğitim Kooperatifi ve Başka Bir Okul Mümkün Eğitim Kooperatifi de Sazova’da açtıkları stantlarla bu coşkuya ortak oldular. 
        
    

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30