banner116

Sosyal girişimcilere eğitim verildi

Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi, sosyal girişimciler için düzenlediği etkinlikler kapsamında düzenlenen Sosyal İş Fikri Geliştirme Atölyesinde katılımcılara sosyal girişimcilik eğitimi verildi.

Sosyal girişimcilere eğitim verildi
banner115

Tepebaşı Belediyesi’nin kardeş şehri Treptow-Köpenick Belediyesi iş birliğinde hayata geçirdiği Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi gerçekleştirdiği eğitim ve etkinlikler ile sosyal girişimci adayı gençlerin ufkunu genişletmeyi sürdürüyor.

Bu kapsamda Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi’nde düzenlenen Sosyal İş Fikri Geliştirme Atölyesinde sosyal girişimci adaylarına, ilgilendikleri toplumsal meseleyle ilgili uzun vadeli iş geliştirme süreci anlatılarak toplumsal bir meseleyi sosyal iş fikriyle nasıl çözebileceklerine dair fikirler verildi.

Atölyede, Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi tarafından hazırlanan özel kanvas fikir geliştirme aracı olarak kullanılarak katılımcılara örnekler üzerinden sosyal girişimcilik eğitimi verildi.

Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, 0 (538) 876 38 37 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30