banner118

Atık kağıtlardan yaratıcı hediyeler yapılacak

Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi tarafından ‘Atık Kağıtlardan Yaratıcı Hediyeler Atölyesi’ düzenlenecek.

Atık kağıtlardan yaratıcı hediyeler yapılacak
banner115

 Tepebaşı Belediyesi’nin kardeş şehri Treptow-Köpenick Belediyesi iş birliğinde hayata geçirdiği Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi gerçekleştirdiği eğitim ve etkinlikler ile gençlerin ufkunu genişletmeyi sürdürüyor.

 Bu kapsamda Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Endüstriyel Tasarım Bölümü iş birliği ile ‘Atık Kağıtlardan Yaratıcı Hediyeler Atölyesi’ düzenlenecek. Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi’nde endüstriyel tasarım öğrencilerinin yürütücülüğünde gerçekleşecek olan atölyede atık kağıtlar tutkal ve nişasta ile yeniden şekillendirilerek tasarım objelerine dönüştürülecek. Atölye ile katılımcıların tasarım becerilerinin desteklenmesi ve ileri dönüşüm tekniğine dair farkındalıklarının arttırılması amaçlanıyor.

 21 Aralık Perşembe günü saat 18.30-21.00 arasında kağıt yapımı gerçekleştirilecek. 24 Aralık Pazar günü saat 13.00-18.00 arasında ise tasarım çalışması yapılacak. Kontenjanın sınırlı olduğu atölyeye katılmak isteyenler duyuru görselinde yer alan kare kod okutularak veya //tinyurl.com/atikestu linkine tıklayarak kayıt yaptırabilecek.

Ayrıca etkinlikle ilgili detaylara, www.kulucka.tepebasi.bel.tr web adresinden ve @tepebasikulucka instagram hesabından ulaşabiliyor.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30