banner116

Eskişehirspor'un efsane oyuncuları Başkan Ataç'ı ziyaret etti

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirsporlu efsane futbolcular ile bir araya geldi.

Eskişehirspor'un efsane oyuncuları Başkan Ataç'ı ziyaret etti
banner115

 Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehirsporlu efsane futbolcular Hüdai Doğu, Vahap Özbayar, İlhan Çolak, Feza Baycan ve Serdal Eroy ile makamında bir araya geldi.

 Buluşmada Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği Başkanı da olan Ataç, konukları ile dernek faaliyetlerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Başkan Ataç buluşmada, “Eskişehir’in en önemli değerlerden Eskişehirspor’umuzun efsanelerine sahip çıkmaya devam edeceğiz. Derneğimiz çatısı altında çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

“Ahmet bey bize büyük imkanlar sağladı”

 Eskişehirspor efsaneleri de Başkan Ataç’a desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Dernek Başkan Yardımcısı Vahap Özbayar, “Ahmet bey bize büyük imkanlar sağladı. Bize halı sahayı tahsis etti.  O halı saha sayesinde oradaki gönüllülerle yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım ediyoruz. Dışarıdaki arkadaşlarla birlik beraberlik için toplantılar yapıyoruz. Halı sahayı da gençlere yazın futbol sahası olarak veriyoruz. Hocalar da bizden. Ahmet Başkan Eskişehir için her şeyi yapıyor. Onun her zaman arkasındayız” dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30