banner118

Sürücüler dikkat! Pazar günü Eskişehir'de bu yollar trafiğe kapanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Ocak Pazar günü Eskişehir'de katılacağı program öncesi kentte trafiğe kapatılacak ve önlem alınacak cadde ve bulvarlar belirlendi.

Sürücüler dikkat! Pazar günü Eskişehir'de bu yollar trafiğe kapanacak
banner115

Eskişehir Valiliğinden yapılan açıklama şu şekilde; 

"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 28.01.2024 Pazar günü ilimize yapacağı ziyaret programı kapsamında;

Atatürk Bulvarı, Cumhuriyet Bulvarı, Prof. Dr. Nabi Avcı Bulvarı, Şehit Yüzbaşı Tuncer Güngör Caddesi, Mustafa Özel Caddesi, Piri Reis Caddesi, Müftülük Sokak ve Şehit Anıl Gül Spor Salonu çevresinde bulunan sokaklar belirli aralıklarla kısa süreli olarak araç trafiğine kapatılacağından araç park edilmesine müsaade edilmeyecek, park edilen araçlar güvenlik nedeniyle kaldırılacaktır.

Atatürk Bulvarı, Cumhuriyet Bulvarı ve Şehit Yüzbaşı Tuncer Güngör Caddesi araç trafiğine kapatıldığı zamanlarda trafik akışı Mustafa Kemal Atatürk Caddesi ve Yunusemre Caddesine yönlendirileceğinden, Mustafa Kemal Atatürk Caddesi, Yunusemre Caddesi ve Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde araç parkına müsaade edilmeyecektir.

Görevli trafik ekipleri tarafından araç trafiğine kapatılan bulvar, cadde ve sokakları kullanacak sürücülerin görevliler tarafından yapılan yönlendirmelere ve alternatif güzergahlara uymaları, trafik işaret ve işaretçilerine riayet etmeleri önemle rica olunur."

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2024, 19:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30