banner116

Başkan Ataç'tan hayırlı olsun ziyareti

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, göreve yeni seçilen Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Başkanı Kamer Ali Durur, Hacı Bektaş Veli Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Battal Sülük ile yönetimlerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Ataç'tan hayırlı olsun ziyareti
banner115

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Başkanlığına seçilen Kamer Ali Durur, Hacı Bektaş Veli Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Battal Sülük ile yönetimlerini ziyaret etti.

Ziyarette yeni seçilen başkanlara ve yönetimlerine görevlerinde başarılar dileyen Başkan Ataç, “Sizlerle buluşmak çok güzel, ben bu mekanı her zaman evim gibi biliyorum, bu çatının altında huzur buluyorum. Her gelişimde burada gördüğümüz güzel ev sahipliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sizlerle olan gönül bağımız, birlikteliğimiz bu dönemde de devam edecek. Sizlere yeni görevlerinizde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaretinden dolayı Başkan Ataç’a teşekkür eden Durur ve Sülük, “Ahmet Başkanımıza her zaman olduğu gibi bugün de yanımızda olduğu için teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Ziyaret, vakıf binası önünde hep birlikte çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30