banner116

Başkan Tepe yapımı süren ilçe yolu için Büyükerşen'e teşekkür etti

Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Kırka mahallesinde okullar bölgesi olarak bilinen, başta okul ve işçi servisleri, toplu ulaşım araçları ve mahalle sakinlerinin yoğun olarak kullandığı yolda başlatılan çalışma nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür etti.  

Başkan Tepe yapımı süren ilçe yolu için Büyükerşen'e teşekkür etti
banner115

 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri Seyitgazi ilçesi Kırka mahallesinde okullar bölgesi olarak bilinen servis yolunda BSK asfalt kaplama çalışması gerçekleştiriyor. ESKİ Genel Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği altyapı çalışmaları sonrası konforlu ve güvenli bir yol için çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekiplerini ziyaret eden Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, yolun Kırka mahallesinde yoğun olarak kullanıldığını belirterek yapılan çalışmanın önemine vurgu yaptı.

 Çalışmaları yakından takip eden Tepe, “Kırka mahallemizin okullar bölgesi olarak bilinen öğrenci ve işçi servisleri, Eskişehir’e ulaşım araçları ve hemşehrilerimizin yoğun olarak kullandığı bu yolda Büyükşehir Belediyemiz tarafından asfalt çalışması yürütülüyor. Daha önce ESKİ Genel Müdürlüğü’nün altyapı çalışması, doğal gaz çalışması gibi çalışmalarla yolda bozulmalar olmuştu. Biz de Büyükşehir Belediyemiz ile bu konuyu görüştük. Onlar da talebimizi geri çevirmediler. Özellikle öğretmenlerimizin, öğrencilerin, işçilerin, halkımızın yoğun kullandığı yol olması sebebiyle hem Kırka mahallemiz hem de Seyitgazi ilçemiz adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’e ve tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyemiz tüm birimleriyle bizim yanımızda. Biz de ilçemizin sorunlarını çözmeye devam ediyoruz. Bu güzel yol çalışmasının mahallemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 Tepe daha sonra çalışmayı yürüten Büyükşehir ekipleri ile tek tek selamlaşarak kolaylıklar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30