Ahmet Ataç: "Güven ve samimiyet ile Tepebaşı’na değer katıyoruz"

Tepebaşı Belediye Başkanı ve Adayı Ahmet Ataç, Gündüzler Mahallesi’nde gerçekleştirilen iftarda mahalle sakinleri ile buluşurken, “Uzun yıllardır karşılıklı güven ve samimiyet ile Tepebaşı’na değer katıyoruz” dedi.

Ahmet Ataç: "Güven ve samimiyet ile Tepebaşı’na değer katıyoruz"
banner127

 Tepebaşı Belediye Başkanı ve Adayı  Ahmet Ataç, Gündüzler Mahallesi’nde gerçekleştirilen iftar programında Eskişehirliler ile bir araya geldi.

 Tepebaşı Belediyesi Gündüzler Ek Hizmet Binası etkinlik salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Başkan Ataç’ın yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Tepebaşı Belediye Meclis üyeleri ile çok sayıda mahalle sakini katıldı.

“Bu birliktelik her zaman devam edecek”

 Buluşmada mahalle sakinlerine seslenen Başkan Ataç, “Ramazan’ınız hayırlı olsun, Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Sağlık içinde nice Ramazanlar nasip etsin. Ramazan ayının en sevdiğim yönü tüm insanlar bir araya getiriyor olması. Bizler Tepebaşı’nda zaten daima bir aradayız. En merkezi noktadan, en uzak mahallemize kadar Tepebaşı bölünmez bir bütün. Gündüzler sakinleri olarak bunu sizler iyi biliyorsunuz.  Uzun yıllardır karşılıklı güven ve samimiyet ile Tepebaşı’na değer katıyoruz. Diliyorum ki bu birliktelik, her zaman devam edecek. Ayrıca buranın bir taziye evine ihtiyacı var. Sizin için bir hazırlık içindeyiz. Yer ayarlandığında sizlere bunun bilgisini vereceğiz” dedi.

 Gündüzler Mahallesi sakinleri de Başkan Ataç’a her zaman yanlarında olduğu için teşekkürlerini iletti. Başkan Ataç iftar programının ardından kahvehanede vatandaşlar ile birlikte çay içerek sohbet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30